NOVICE KDO JE KDO? REZULTATI POKROVITELJI PRAVILA

 Koledar tekem odprtega SLO-HR pokala
 Podslemenski tunel, Zagreb, 12. 11. 2016 Težavnost/Difficulty
 Ravna gora, 19. 11. 2016 Težavnost/Difficulty
 Češnjica, 26. 11. 2016 Težavnost/Difficulty
 Mlačca, 8. 2. 2017, Humarjev memorial Hitrost/Speed
VREMENSKI PODATKI
KREDARICA: Pretežno jasno, 12°C
RATEČE (864 M): 24°C
LOGARSKA DOLINA: 19°C
Ledne razmere
REZULTATI - 2003
 Izberi tekmo 

2013
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2012
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2011
  Skupno - težavnost
    Ljubelj 
    Vipava 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2010
  Skupno - težavnost
    Ob Savi 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2009
  Skupno - težavnost
    Vipava 
    Ljubelj 
2008
  Skupno - težavnost
    Znojile 
    Kötschach-Mauthen 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Kötschach-Mauthen 
    Mojstrana 1 
    Mojstrana 2 
2007
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
2006
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
    Mežica 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Mežica 
    Logarska dolina 
    Mojstrana 
2005
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
    Mojstrana 
    Ruše 
  Skupno - hitrost
    Mežica 
    Mojstrana 
    Ruše 
2004
  Skupno - težavnost
    Solčava 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Solčava 
    Mojstrana 
    Mojstrana 
2003
  Skupno - težavnost
    Ruše 
    Solčava 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Ruše 
    Solčava 
    Mojstrana 


Moški: Ruše - težavnost, 2003
Mesto  Priimek in ime Klub, odsek Točke
1. Šumnik Nikolaj AO TAM Maribor 100
2. Gregl Jure AAO Kozjak Maribor 80
3. Marenče Anže AO Kranj 65
4. Hvalc Gregor PK Rogaška Slatina 55
5. Germek Blaž AO Črnuče 51
6. Primožič Metod AK Planika 47
7. Vezonik Dani AK Ravne 43
8. Pečovnik Jernej AK Planika 40
9. Mikša Peter PK Rogaška Slatina 37
10. Hostnik Primož AO Tržič 34
10. Jeromel Peter AK Slovenj Gradec 34
11. Vršnik Lovro AK Planika 28
12. Meglič Matic AO Črnuče 26
12. Kozjek Pavle AO Ljubljana Matica 26
12. Niedorfer Jure AAO Kozjak Maribor 26
13. Lešnik David AO TAM Maribor 24
14. Majcenovič Uroš AO TAM Maribor 18
15. Lukić Marko AAO Kozjak Maribor 16
 
Ženske: Ruše - težavnost, 2003
Mesto  Priimek in ime Klub, odsek Točke
1. Grmovšek Tanja AAO Kozjak Maribor 100
2. Kopčavar Nina Akademski AO 80
3. Pečjak Jasna AO Domžale 65
4. Pečovnik Petra AK Planika 55
5. Juričinec Polona Akademski AO 51
6. Di Batista Tina AO Ljubljana Matica 47
7. Lukić Alenka AAO Kozjak Maribor 43
7. Veselič Marija AK Ravne 43

Designed & maintained by Bran©o