NOVICE KDO JE KDO? REZULTATI POKROVITELJI PRAVILA

 Koledar tekem odprtega SLO-HRV-SRB pokala
 Ovčar Banja, Srbija, 4. 11. 2017 Težavnost/Difficulty
 Bjelovar, Hrvaška, 18. 11. 2017 Težavnost/Difficulty
 Podslemenski tunel, Zagreb, Hrvaška, 25. 11. 2017 Težavnost/Difficulty
 Domžale, Slovenija, 2. 12. 2017 Težavnost/Difficulty
VREMENSKI PODATKI
KREDARICA: 6°C
RATEČE (864 M): 3°C
LOGARSKA DOLINA: 2°C
Ledne razmere
REZULTATI - 2003
 Izberi tekmo 

2013
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2012
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2011
  Skupno - težavnost
    Ljubelj 
    Vipava 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2010
  Skupno - težavnost
    Ob Savi 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2009
  Skupno - težavnost
    Vipava 
    Ljubelj 
2008
  Skupno - težavnost
    Znojile 
    Kötschach-Mauthen 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Kötschach-Mauthen 
    Mojstrana 1 
    Mojstrana 2 
2007
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
2006
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
    Mežica 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Mežica 
    Logarska dolina 
    Mojstrana 
2005
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
    Mojstrana 
    Ruše 
  Skupno - hitrost
    Mežica 
    Mojstrana 
    Ruše 
2004
  Skupno - težavnost
    Solčava 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Solčava 
    Mojstrana 
    Mojstrana 
2003
  Skupno - težavnost
    Ruše 
    Solčava 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Ruše 
    Solčava 
    Mojstrana 


Moški: Solčava - težavnost, 2003
Mesto  Priimek in ime Klub, odsek Točke
1. Anderle Aljaž AO Tržič 100
2. Premrl Klemen AO Tržič 80
3. Marenče Anže AO Kranj 65
4. Niedorfer Jure AAO Kozjak Maribor 55
5. Meglič Matic AO Črnuče 51
6. Zalokar Rok AO Radovljica 47
7. Šumnik Nikolaj AO TAM Maribor 43
8. Obrez Erih AO Celje 40
9. Grmovšek Andrej AAO Kozjak Maribor 37
10. Kunšič Matevž AO Radovljica 34
11. Jeromel Peter AK Slovenj Gradec 31
12. Kaker Marjan AK Planika 28
13. Gregl Jure AAO Kozjak Maribor 26
14. Marenče Tine AO Kranj 24
15. Germek Blaž AO Črnuče 22
16. Kozjek Pavle AO Ljubljana Matica 20
17. Meglič Matej AO Tržič 18
18. Pečovnik Jernej AK Planika 16
19. Bevk Jernej AO Ljubljana Matica 14
20. Vršnik Lovro AK Planika 12
21. Hvalc Gregor PK Rogaška Slatina 10
22. Grudnik Nejc AK Planika 9
23. Vezonik Dani AK Ravne 8
24. Primožič Metod AK Planika 7
25. Mikša Peter PK Rogaška Slatina 6
26. Miklavčič Rado AO Ljubljana Matica 5
27. Mlačnik Miha AK Planika 4
28. Šuster Matjaž PK Rifnik Šentjur 3
29. Jeran Matjaž AO Ljubljana Matica 2
30. Kovačič Matej Akademski AO 1
 
Ženske: Solčava - težavnost, 2003
Mesto  Priimek in ime Klub, odsek Točke
1. Di Batista Tina AO Ljubljana Matica 100
2. Lukić Alenka AAO Kozjak Maribor 80
3. Grmovšek Tanja AAO Kozjak Maribor 65
4. Kopčavar Nina Akademski AO 55
5. Pečjak Jasna AO Domžale 51
6. Žerjav Mojca AO Ljubljana Matica 47
7. Pečovnik Petra AK Planika 43
8. Bačovnik Urška AO Ljubljana Matica 40
9. Davidova Nastja AO Ljubljana Matica 37
10. Juričinec Polona Akademski AO 34

Designed & maintained by Bran©o