NOVICE KDO JE KDO? REZULTATI POKROVITELJI PRAVILA

 Koledar tekem odprtega SLO-HR pokala
 Podslemenski tunel, Zagreb, 12. 11. 2016 Težavnost/Difficulty
 Ravna gora, 19. 11. 2016 Težavnost/Difficulty
 Češnjica, 26. 11. 2016 Težavnost/Difficulty
 Mlačca, 8. 2. 2017, Humarjev memorial Hitrost/Speed
VREMENSKI PODATKI
KREDARICA: Pretežno jasno, 12°C
RATEČE (864 M): 24°C
LOGARSKA DOLINA: 19°C
Ledne razmere
REZULTATI - 2009
 Izberi tekmo 

2013
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2012
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2011
  Skupno - težavnost
    Ljubelj 
    Vipava 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2010
  Skupno - težavnost
    Ob Savi 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2009
  Skupno - težavnost
    Vipava 
    Ljubelj 
2008
  Skupno - težavnost
    Znojile 
    Kötschach-Mauthen 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Kötschach-Mauthen 
    Mojstrana 1 
    Mojstrana 2 
2007
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
2006
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
    Mežica 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Mežica 
    Logarska dolina 
    Mojstrana 
2005
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
    Mojstrana 
    Ruše 
  Skupno - hitrost
    Mežica 
    Mojstrana 
    Ruše 
2004
  Skupno - težavnost
    Solčava 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Solčava 
    Mojstrana 
    Mojstrana 
2003
  Skupno - težavnost
    Ruše 
    Solčava 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Ruše 
    Solčava 
    Mojstrana 


Moški: SKUPNI REZULTATI - težavnost, 2009
Mesto  Priimek in ime Klub, odsek T1 T2 T3 Točke
1. Krajnc Luka AO Celje Matica551000155
2. Vukotič Matevž ŠDLP Mlačca Mojstrana80650145
3. Vukotič Jernej ŠDLP Mlačca Mojstrana51800131
4. Premrl Klemen AO Tržič10000100
5. Guček Vili AO Trbovlje4751098
6. Dušič Matjaž AAO Kozjak4343086
7. Grmovšek Andrej AAO Kozjak650065
8. Anderle Aljaž AO Tržič055055
9. Bolka Matej AO Kranj3122053
10. Štular Matej AO Tržič047047
11. Zorko Matej Posavski AK400040
12. Hostnik Primož AO Tržič040040
13. Jeromel Peter AK Slovenj Gradec370037
14. Leskovšek Sebastjan AO Litija037037
15. Mlakar Ervin AO Trbovlje034034
15. Kodele Benjamin AO Vipava340034
17. Smerkolj Matej AO Tržič031031
18. Cingerle Tomaž AO Gorica280028
18. Salijaj Enis AO Trbovlje028028
20. Bučan Milivoj AO Gorica260026
20. Vršnik Lovro AK Rinka026026
22. Belhar Jošt AO Tržič024024
23. Plazar Miha AO Trbovlje020020
24. Zupan Miha AO Tržič018018
25. Dolenc Jan AO Tržič016016
26. Bahun Grega AO Tržič014014
27. Meglič Klemen AO Tržič012012
28. Drnovšek Zlatko AO Litija010010
 
Ženske: SKUPNI REZULTATI - težavnost, 2009
Mesto  Priimek in ime Klub, odsek T1 T2 T3 Točke
1. Grmovšek Tanja AAO Kozjak10000100
2. Bečan Anja AO Matica Ljubljana01000100
2. Pečjak Jasna AO Domžale800080

Designed & maintained by Bran©o