NOVICE KDO JE KDO? REZULTATI POKROVITELJI PRAVILA

 Koledar tekem odprtega SLO-HRV-SRB pokala
 Ovčar Banja, Srbija, 4. 11. 2017 Težavnost/Difficulty
 Bjelovar, Hrvaška, 18. 11. 2017 Težavnost/Difficulty
 Podslemenski tunel, Zagreb, Hrvaška, 25. 11. 2017 Težavnost/Difficulty
 Domžale, Slovenija, 2. 12. 2017 Težavnost/Difficulty
VREMENSKI PODATKI
KREDARICA: , -16°C
RATEČE (864 M): -10°C
LOGARSKA DOLINA: -6°C
Ledne razmere
REZULTATI - 2006
 Izberi tekmo 

2013
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2012
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2011
  Skupno - težavnost
    Ljubelj 
    Vipava 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2010
  Skupno - težavnost
    Ob Savi 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2009
  Skupno - težavnost
    Vipava 
    Ljubelj 
2008
  Skupno - težavnost
    Znojile 
    Kötschach-Mauthen 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Kötschach-Mauthen 
    Mojstrana 1 
    Mojstrana 2 
2007
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
2006
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
    Mežica 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Mežica 
    Logarska dolina 
    Mojstrana 
2005
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
    Mojstrana 
    Ruše 
  Skupno - hitrost
    Mežica 
    Mojstrana 
    Ruše 
2004
  Skupno - težavnost
    Solčava 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Solčava 
    Mojstrana 
    Mojstrana 
2003
  Skupno - težavnost
    Ruše 
    Solčava 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Ruše 
    Solčava 
    Mojstrana 


Moški: SKUPNI REZULTATI - hitrost, 2006
Mesto  Priimek in ime Klub, odsek T1 T2 T3 Točke
1. Vukotič Matevž ŠDLPMM10080100280
2. Šumnik Nikolaj AO TAM405580175
3. Vukotič Jernej ŠDLPMM804743170
4. Hostnik Primož AO Tržič554065160
5. Krajnc Luka AO Celje Matica376547149
6. Kozjek Pavle LJ Matica654331139
7. Pečjak Andrejček AO Domžale315151133
8. Bečan Jure ŠDLPMM51055106
9. Stegnar Janez AO Tržič263740103
10. Vršnik Lovro PK Nazarje01000100
11. Ocvirk Sašo AO Matica Celje28312887
12. Tamše Luka AK Slovenj Gradec4703784
13. Koren Dejan AO - Vipava4302669
14. Miklavčič Rado AO Ljubljana Matica18282066
15. Hvalc Gregor PK Rogaška Slatina2202446
16. Kodele Benjamin AO - Vipava2002242
17. Grmovšek Andrej AO APD Kozjak003434
17. Kos Staš ŠDLPMM340034
17. Lampreht Miha AO Ljubljana Matica034034
20. Zorko Matej Posavski AK240024
 
Ženske: SKUPNI REZULTATI - hitrost, 2006
Mesto  Priimek in ime Klub, odsek T1 T2 T3 Točke
1. Jesenovec Valerija AO Domžale1008080260
2. Juričinec Polona Akademski AO806565210
3. Pečjak Jasna AO Domžale555551161
4. Voglar Sandra Posavski AK65055120
5. Bačovnik Urška AO Ljubljana Matica01000100
5. Grmovšek Tanja AO APD Kozjak00100100
7. Bibič Breda AO APD Kozjak510051

Designed & maintained by Bran©o