NOVICE KDO JE KDO? REZULTATI POKROVITELJI PRAVILA

 Koledar tekem odprtega SLO-HRV-SRB pokala
 Ovčar Banja, Srbija, 4. 11. 2017 Težavnost/Difficulty
 Bjelovar, Hrvaška, 18. 11. 2017 Težavnost/Difficulty
 Podslemenski tunel, Zagreb, Hrvaška, 25. 11. 2017 Težavnost/Difficulty
 Domžale, Slovenija, 2. 12. 2017 Težavnost/Difficulty
VREMENSKI PODATKI
KREDARICA: 6°C
RATEČE (864 M): 3°C
LOGARSKA DOLINA: 2°C
Ledne razmere
REZULTATI - 2004
 Izberi tekmo 

2013
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2012
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2011
  Skupno - težavnost
    Ljubelj 
    Vipava 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2010
  Skupno - težavnost
    Ob Savi 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2009
  Skupno - težavnost
    Vipava 
    Ljubelj 
2008
  Skupno - težavnost
    Znojile 
    Kötschach-Mauthen 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Kötschach-Mauthen 
    Mojstrana 1 
    Mojstrana 2 
2007
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
2006
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
    Mežica 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Mežica 
    Logarska dolina 
    Mojstrana 
2005
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
    Mojstrana 
    Ruše 
  Skupno - hitrost
    Mežica 
    Mojstrana 
    Ruše 
2004
  Skupno - težavnost
    Solčava 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Solčava 
    Mojstrana 
    Mojstrana 
2003
  Skupno - težavnost
    Ruše 
    Solčava 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Ruše 
    Solčava 
    Mojstrana 


Moški: SKUPNI REZULTATI - težavnost, 2004
Mesto  Priimek in ime Klub, odsek T1 T2 T3 Točke
1. Guček Vili AO Trbovlje65800145
2. Hostnik Primož AO Tržič80400120
3. Oprešnik Janko AO Slovenska Bistrica43650108
4. Marenče Anže AO Kranj55470102
5. Šumnik Nikolaj AO TAM Maribor01000100
5. Premrl Klemen AO Tržič10000100
7. Kozjek Pavle AO Ljubljana Matica4751098
8. Hvalc Gregor PK Rogaška Slatina2055075
9. Krajnc Luka AO Celje2843071
10. Švab Erik AO SPDT510051
11. Miklavčič Rado AO Ljubljana Matica1237049
12. Jeromel Peter AK Slovenj Gradec400040
13. Vršnik Lovro PK Nazarje370037
14. Grmovšek Andrej AAO Kozjak Maribor340034
14. Jazbec Janez ŠDLPMM034034
16. Dušič Matjaž PK Nazarje310031
17. Štabuc Brin AO Rašica260026
18. Kaker Marjan PK Nazarje240024
19. Pečovnik Jernej PK Nazarje220022
20. Šuster Matjaž PK Rifnik Šentjur180018
21. Šimenc Peter AO Črnuče160016
22. Tatič Mare AO Črnuče140014
23. Primožič Metod PK Nazarje100010
 
Ženske: SKUPNI REZULTATI - težavnost, 2004
Mesto  Priimek in ime Klub, odsek T1 T2 T3 Točke
1. Grmovšek Tanja AAO Kozjak Maribor1001000200
2. Lukić Alenka AAO Kozjak Maribor80550135
3. Bačovnik Urška AO Ljubljana Matica65650130
4. Čufar Martina AO Mojstrana080080
5. Pečjak Jasna AO Domžale051051
6. Urbanija Jasna ŠDLPMM047047

Designed & maintained by Bran©o