NOVICE KDO JE KDO? REZULTATI POKROVITELJI PRAVILA

 Koledar tekem odprtega SLO-HRV-SRB pokala
 Ovčar Banja, Srbija, 3. 11. 2018 Težavnost/Difficulty
 Ravna Gora, Hrvaška, 10. 11. 2018 Težavnost/Difficulty
 Domžale, Slovenija, 1. 12. 2018 Težavnost/Difficulty
VREMENSKI PODATKI
KREDARICA: Zmerno oblačno, 5°C
RATEČE (864 M): 11°C
LOGARSKA DOLINA: 12°C
Ledne razmere
REZULTATI - 2016
 Izberi tekmo 



2016
  Skupno - težavnost
    Zagreb 
    Ravna Gora 
    Češnjica 
2015
  Skupno - težavnost
    Domžale 
    Ravna Gora 
    Bjelovar 
2014
  Skupno - težavnost
    Bjelovar 
    Zagreb 
    Češnjica 
2013
  Skupno - težavnost
    Bjelovar 
    Zagreb 
    Češnjica 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2012
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2011
  Skupno - težavnost
    Ljubelj 
    Vipava 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2010
  Skupno - težavnost
    Ob Savi 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2009
  Skupno - težavnost
    Vipava 
    Ljubelj 
2008
  Skupno - težavnost
    Znojile 
    Kötschach-Mauthen 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Kötschach-Mauthen 
    Mojstrana 1 
    Mojstrana 2 
2007
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
2006
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
    Mežica 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Mežica 
    Logarska dolina 
    Mojstrana 
2005
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
    Mojstrana 
    Ruše 
  Skupno - hitrost
    Mežica 
    Mojstrana 
    Ruše 
2004
  Skupno - težavnost
    Solčava 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Solčava 
    Mojstrana 
    Mojstrana 
2003
  Skupno - težavnost
    Ruše 
    Solčava 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Ruše 
    Solčava 
    Mojstrana 


Moški: SKUPNI REZULTATI - težavnost, 2016
Mesto  Priimek in ime Klub, odsek T1 T2 T3 Točke
1. Svoljšak Janez AO Kranj80100100280
2. Behlic Damir AK Put1008080260
3. Grgorinič Nace AO Kranj656531161
4. Arežina Nikola PK Gekon514751149
5. Sretenovic Nikola PD Rujno473443124
6. Fantov Vid AO PDS Velebit374043120
7. Hojnik Denis Vučje Bratstvo432843114
8. Žitnik Sašo AO Železničar Ljubljana04365108
9. Močnik Miha AO Železničar Ljubljana05155106
10. Kojovic Marko PD Armadillo28373196
11. Šunderic Petar PD Armadillo4031071
12. Slavkovic Branko PD Armadillo3426060
13. Vilic Feda AO Željezničar Zagreb550055
13. Petrunic Marko AO Željezničar Zagreb055055
15. Krga Milan RAK2624050
16. Grilj Uroš AO Ljubljana Matica004747
17. Makojevic Milan PD Armadillo004343
18. Nemet Toni AO PDS Velebit310031
 
Ženske: SKUPNI REZULTATI - težavnost, 2016
Mesto  Priimek in ime Klub, odsek T1 T2 T3 Točke
1. Pliskovac Zvjezdana AK Put658080225
2. Jaklič Sara AO Ljubljana Matica1000100200
3. Manovski Katarina SPK Pentraks556565185
4. Šuštar Maja AO Domžale010051151
5. Brdaric Antonina SPK Pentraks51065116
6. Calogovic Tea AO Mosor4704390
7. Osojnik Maša AO Matica Celje4004787
8. Jeglič Marija AO Ljubljana Matica800080
9. Antolin Suzana AO PDS Velebit430043

Designed & maintained by Bran©o