NOVICE KDO JE KDO? REZULTATI POKROVITELJI PRAVILA

 Koledar tekem odprtega SLO-HRV-SRB pokala
 Ovčar Banja, Srbija, 4. 11. 2017 Težavnost/Difficulty
 Bjelovar, Hrvaška, 18. 11. 2017 Težavnost/Difficulty
 Podslemenski tunel, Zagreb, Hrvaška, 25. 11. 2017 Težavnost/Difficulty
 Domžale, Slovenija, 2. 12. 2017 Težavnost/Difficulty
VREMENSKI PODATKI
KREDARICA: 6°C
RATEČE (864 M): 3°C
LOGARSKA DOLINA: 2°C
Ledne razmere
REZULTATI - 2005
 Izberi tekmo 

2013
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2012
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2011
  Skupno - težavnost
    Ljubelj 
    Vipava 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2010
  Skupno - težavnost
    Ob Savi 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2009
  Skupno - težavnost
    Vipava 
    Ljubelj 
2008
  Skupno - težavnost
    Znojile 
    Kötschach-Mauthen 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Kötschach-Mauthen 
    Mojstrana 1 
    Mojstrana 2 
2007
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
2006
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
    Mežica 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Mežica 
    Logarska dolina 
    Mojstrana 
2005
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
    Mojstrana 
    Ruše 
  Skupno - hitrost
    Mežica 
    Mojstrana 
    Ruše 
2004
  Skupno - težavnost
    Solčava 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Solčava 
    Mojstrana 
    Mojstrana 
2003
  Skupno - težavnost
    Ruše 
    Solčava 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Ruše 
    Solčava 
    Mojstrana 


Moški: SKUPNI REZULTATI - hitrost, 2005
Mesto  Priimek in ime Klub, odsek T1 T2 T3 Točke
1. Hostnik Primož AO Tržič10010065265
2. Šumnik Nikolaj AO TAM8055100235
3. Kozjek Pavle AO Ljubljana Matica658051196
4. Vukotič Matevž ŠDLPMM516555171
5. Pečjak Andrejček AO Domžale555143149
6. Kos Staš ŠDLPMM404740127
7. Bečan Jure ŠDLPMM284047115
8. Miklavčič Rado AO Ljubljana Matica26372891
9. Marenče Anže AO Kranj008080
10. Hvalc Grega PK Rogaška Slatina0433174
11. Navršnik Blaž AO TAM470047
12. Vukotič Jernej ŠDLPMM430043
13. Mlačnik Miha AK Rinka370037
13. Šter Nejc AO Kranj003737
15. Kovač Marjan AO Mengeš340034
15. Kokovnik Uroš AO Celje003434
17. Pavlič Anton - Čif AK Rinka310031
18. Primožič Metod AK Rinka0000
 
Ženske: SKUPNI REZULTATI - hitrost, 2005
Mesto  Priimek in ime Klub, odsek T1 T2 T3 Točke
1. Davidova Nastja AO Ljubljana Matica0100100200
2. Pečjak Jasna AO Domžale008080
3. Davidova Anja AO Ljubljana Matica006565

Designed & maintained by Bran©o