NOVICE KDO JE KDO? REZULTATI POKROVITELJI PRAVILA

 Koledar tekem odprtega SLO-HRV-SRB pokala
 Ovčar Banja, Srbija, 3. 11. 2018 Težavnost/Difficulty
 Ravna Gora, Hrvaška, 10. 11. 2018 Težavnost/Difficulty
 Domžale, Slovenija, 1. 12. 2018 Težavnost/Difficulty
VREMENSKI PODATKI
KREDARICA: -15°C
RATEČE (864 M): -4°C
LOGARSKA DOLINA: -3°C
Ledne razmere
REZULTATI - 2014
 Izberi tekmo 



2016
  Skupno - težavnost
    Zagreb 
    Ravna Gora 
    Češnjica 
2015
  Skupno - težavnost
    Domžale 
    Ravna Gora 
    Bjelovar 
2014
  Skupno - težavnost
    Bjelovar 
    Zagreb 
    Češnjica 
2013
  Skupno - težavnost
    Bjelovar 
    Zagreb 
    Češnjica 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2012
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2011
  Skupno - težavnost
    Ljubelj 
    Vipava 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2010
  Skupno - težavnost
    Ob Savi 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2009
  Skupno - težavnost
    Vipava 
    Ljubelj 
2008
  Skupno - težavnost
    Znojile 
    Kötschach-Mauthen 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Kötschach-Mauthen 
    Mojstrana 1 
    Mojstrana 2 
2007
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
2006
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
    Mežica 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Mežica 
    Logarska dolina 
    Mojstrana 
2005
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
    Mojstrana 
    Ruše 
  Skupno - hitrost
    Mežica 
    Mojstrana 
    Ruše 
2004
  Skupno - težavnost
    Solčava 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Solčava 
    Mojstrana 
    Mojstrana 
2003
  Skupno - težavnost
    Ruše 
    Solčava 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Ruše 
    Solčava 
    Mojstrana 


Moški: SKUPNI REZULTATI - težavnost, 2014
Mesto  Priimek in ime Klub, odsek T1 T2 T3 Točke
1. Behlic Damir RAK656580210
2. Svoljšak Janez AO Kranj1000100200
3. Krunoslav Tomorad SPK Direkt558051186
4. Govorčin Juraj Durango405547142
5. Musulin Mario Vertikal05165116
6. Plaščar Dalibor AOV01000100
7. Vilic Feda AOŽ4340083
8. Mataruga Aleksandar AOŽ800080
9. Petrunic Marko 005555
10. Domitrovic Tomislav Ogulin510051
11. Štefic Mihael Grip047047
11. Cujic Boris AOV470047
13. Atlija Siniša AOV043043
13. Andrejašič Tine AO Ajdovščina004343
15. Užarevic Kruno AOV037037
16. Pečjak Andrej AO Domžale034034
 
Ženske: SKUPNI REZULTATI - težavnost, 2014
Mesto  Priimek in ime Klub, odsek T1 T2 T3 Točke
1. Davidova Nastja AO Matica00100100
2. Brkan Lucija AOV008080
3. Subotic Marija AK Varaždin006565

Designed & maintained by Bran©o