NOVICE KDO JE KDO? REZULTATI POKROVITELJI PRAVILA

 Koledar tekem odprtega SLO-HR pokala
 Podslemenski tunel, Zagreb, 12. 11. 2016 Težavnost/Difficulty
 Ravna gora, 19. 11. 2016 Težavnost/Difficulty
 Češnjica, 26. 11. 2016 Težavnost/Difficulty
 Mlačca, 8. 2. 2017, Humarjev memorial Hitrost/Speed
VREMENSKI PODATKI
KREDARICA: 11°C
RATEČE (864 M): 22°C
LOGARSKA DOLINA: 19°C
Ledne razmere
REZULTATI - 2004
 Izberi tekmo 

2013
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2012
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2011
  Skupno - težavnost
    Ljubelj 
    Vipava 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2010
  Skupno - težavnost
    Ob Savi 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2009
  Skupno - težavnost
    Vipava 
    Ljubelj 
2008
  Skupno - težavnost
    Znojile 
    Kötschach-Mauthen 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Kötschach-Mauthen 
    Mojstrana 1 
    Mojstrana 2 
2007
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
2006
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
    Mežica 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Mežica 
    Logarska dolina 
    Mojstrana 
2005
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
    Mojstrana 
    Ruše 
  Skupno - hitrost
    Mežica 
    Mojstrana 
    Ruše 
2004
  Skupno - težavnost
    Solčava 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Solčava 
    Mojstrana 
    Mojstrana 
2003
  Skupno - težavnost
    Ruše 
    Solčava 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Ruše 
    Solčava 
    Mojstrana 


Moški: SKUPNI REZULTATI - hitrost, 2004
Mesto  Priimek in ime Klub, odsek T1 T2 T3 Točke
1. Hostnik Primož AO Tržič100100100300
2. Kozjek Pavle AO Ljubljana Matica556580200
3. Oprešnik Janko AO Slovenska Bistrica475151149
4. Šumnik Nikolaj AO TAM Maribor05565120
4. Guček Vili AO Trbovlje374043120
6. Pečjak Andrej AO Domžale0375592
7. Marenče Anže AO Kranj080080
7. Švab Erik AO SPDT800080
9. Hvalc Gregor PK Rogaška Slatina4031071
10. Krajnc Luka AO Celje0264066
11. Dušič Matjaž PK Nazarje650065
12. Miklavčič Rado AO Ljubljana Matica0243458
13. Štabuc Brin AO Rašica510051
14. Vršnik Lovro PK Nazarje004747
14. Šter Žiga AO Kranj047047
16. Marenče Tine AO Kranj043043
16. Premrl Klemen AO Tržič430043
18. Rožič Gabrijel AO Bohinj003737
19. Šanca Anže ŠDLPMM034034
19. Grmovšek Andrej AAO Kozjak Maribor340034
21. Tatič Mare AO Črnuče310031
22. Jazbec Janez ŠDLPMM028028
 
Ženske: SKUPNI REZULTATI - hitrost, 2004
Mesto  Priimek in ime Klub, odsek T1 T2 T3 Točke
1. Grmovšek Tanja AAO Kozjak Maribor1001000200
2. Bačovnik Urška AO Ljubljana Matica800100180
3. Lukić Alenka AAO Kozjak Maribor65800145
4. Odar Mojca AO Bohinj008080
5. Urbanija Jasna ŠDLPMM065065
5. Pečjak Jasna AO Domžale006565

Designed & maintained by Bran©o