NOVICE KDO JE KDO? REZULTATI POKROVITELJI PRAVILA

 Koledar tekem odprtega SLO-HRV-SRB pokala
 Ovčar Banja, Srbija, 4. 11. 2017 Težavnost/Difficulty
 Bjelovar, Hrvaška, 18. 11. 2017 Težavnost/Difficulty
 Podslemenski tunel, Zagreb, Hrvaška, 25. 11. 2017 Težavnost/Difficulty
 Domžale, Slovenija, 2. 12. 2017 Težavnost/Difficulty
VREMENSKI PODATKI
KREDARICA: , -16°C
RATEČE (864 M): -10°C
LOGARSKA DOLINA: -6°C
Ledne razmere
REZULTATI - 2003
 Izberi tekmo 

2013
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2012
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2011
  Skupno - težavnost
    Ljubelj 
    Vipava 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2010
  Skupno - težavnost
    Ob Savi 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2009
  Skupno - težavnost
    Vipava 
    Ljubelj 
2008
  Skupno - težavnost
    Znojile 
    Kötschach-Mauthen 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Kötschach-Mauthen 
    Mojstrana 1 
    Mojstrana 2 
2007
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
2006
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
    Mežica 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Mežica 
    Logarska dolina 
    Mojstrana 
2005
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
    Mojstrana 
    Ruše 
  Skupno - hitrost
    Mežica 
    Mojstrana 
    Ruše 
2004
  Skupno - težavnost
    Solčava 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Solčava 
    Mojstrana 
    Mojstrana 
2003
  Skupno - težavnost
    Ruše 
    Solčava 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Ruše 
    Solčava 
    Mojstrana 


Moški: SKUPNI REZULTATI - hitrost, 2003
Mesto  Priimek in ime Klub, odsek T1 T2 T3 Točke
1. Kozjek Pavle AO Ljubljana Matica8010080260
2. Marenče Anže AO Kranj1005565220
3. Šumnik Nikolaj AO TAM Maribor4351100194
4. Meglič Matic AO Črnuče408040160
5. Pečjak Andrej AO Domžale513755143
6. Hostnik Primož AO Tržič552047122
7. Vršnik Lovro AK Planika4740087
8. Premrl Klemen AO Tržič080080
9. Marenče Tine AO Kranj0205171
10. Lešnik David AO TAM Maribor650065
10. Hvalc Gregor PK Rogaška Slatina0313465
10. Miklavčič Rado AO Ljubljana Matica0224365
13. Jeromel Peter AK Slovenj Gradec3420054
14. Primožič Metod AK Planika2626052
15. Germek Blaž AO Črnuče3120051
16. Grudnik Nejc AK Planika047047
16. Anderle Aljaž AO Tržič047047
18. Majcenovič Uroš AO TAM Maribor370037
18. Podlogar Dušan ŠDLPMM003737
20. Mlačnik Miha AK Planika034034
21. Bevk Jernej AO Ljubljana Matica028028
21. Renčelj Marko AO TAM Maribor280028
23. Šuster Matjaž PK Rifnik Šentjur024024
23. Vezonik Dani AK Ravne240024
24. Zalokar Rok AO Radovljica020020
24. Grmovšek Andrej AAO Kozjak Maribor020020
24. Kunšič Matevž AO Radovljica020020
24. Kaker Marjan AK Planika020020
24. Meglič Matej AO Tržič020020
24. Jeran Matjaž AO Ljubljana Matica020020
 
Ženske: SKUPNI REZULTATI - hitrost, 2003
Mesto  Priimek in ime Klub, odsek T1 T2 T3 Točke
1. Di Batista Tina AO Ljubljana Matica10080100280
2. Grmovšek Tanja AAO Kozjak Maribor804751178
3. Kopčavar Nina Akademski AO654765177
4. Bačovnik Urška AO Ljubljana Matica06580145
5. Juričinec Polona Akademski AO474747141
6. Pečjak Jasna AO Domžale51055106
7. Lukić Alenka AAO Kozjak Maribor01000100
8. Pečovnik Petra AK Planika550055
8. Žerjav Mojca AO Ljubljana Matica055055
10. Davidova Nastja AO Ljubljana Matica051051
11. Veselič Marija AK Ravne430043

Designed & maintained by Bran©o