NOVICE KDO JE KDO? REZULTATI POKROVITELJI PRAVILA

 Koledar tekem odprtega SLO-HRV-SRB pokala
 Ovčar Banja, Srbija, 4. 11. 2017 Težavnost/Difficulty
 Bjelovar, Hrvaška, 18. 11. 2017 Težavnost/Difficulty
 Podslemenski tunel, Zagreb, Hrvaška, 25. 11. 2017 Težavnost/Difficulty
 Domžale, Slovenija, 2. 12. 2017 Težavnost/Difficulty
VREMENSKI PODATKI
KREDARICA: , -16°C
RATEČE (864 M): -10°C
LOGARSKA DOLINA: -6°C
Ledne razmere
REZULTATI - 2006
 Izberi tekmo 

2013
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2012
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2011
  Skupno - težavnost
    Ljubelj 
    Vipava 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2010
  Skupno - težavnost
    Ob Savi 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2009
  Skupno - težavnost
    Vipava 
    Ljubelj 
2008
  Skupno - težavnost
    Znojile 
    Kötschach-Mauthen 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Kötschach-Mauthen 
    Mojstrana 1 
    Mojstrana 2 
2007
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
2006
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
    Mežica 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Mežica 
    Logarska dolina 
    Mojstrana 
2005
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
    Mojstrana 
    Ruše 
  Skupno - hitrost
    Mežica 
    Mojstrana 
    Ruše 
2004
  Skupno - težavnost
    Solčava 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Solčava 
    Mojstrana 
    Mojstrana 
2003
  Skupno - težavnost
    Ruše 
    Solčava 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Ruše 
    Solčava 
    Mojstrana 


Moški: SKUPNI REZULTATI - težavnost, 2006
Mesto  Priimek in ime Klub, odsek T1 T2 T3 Točke
1. Hostnik Primož AO Tržič100100100300
2. Premrl Klemen AO Tržič65080145
3. Jeromel Peter AK Slovenj Gradec51800131
4. Bečan Jure ŠDLPMM06565130
5. Vukotič Matevž ŠDLPMM105151112
6. Pavlič Uroš AO Domžale343137102
7. Krajnc Luka AO Celje Matica402634100
8. Guček Vili AO Trbovlje5583497
9. Kozjek Pavle LJ Matica0404787
10. Hvalc Gregor PK Rogaška Slatina26243484
10. Koren Dejan AO Vipava16343484
12. Anderle Aljaž AO Tržič800080
13. Tamše Luka AK Slovenj Gradec0551469
14. Šumnik Nikolaj AO TAM0284068
15. Kodele Benjamin AO Vipava28201866
16. Vukotič Jernej ŠDLPMM0105565
17. Ocvirk Sašo AO Celje14222258
18. Miklavčič Rado AO Matica22141652
19. Marenče Anže AO Kranj470047
19. Šter Nejc AO Kranj047047
21. Maček Branko AK Ravne004343
21. Kaker Marjan AK Rinka430043
21. Kos Staš ŠDLPMM043043
24. Stegnar Janez AO Tržič0162238
24. Mlakar Ervin AO Trbovlje2081038
26. Zorko Matej Posavski AK037037
26. Štular Matej AO Tržič370037
28. Pečovnik Jernej AK Rinka003434
29. Turudič Goran AO Litija310031
30. Zajc Luka AO Tržič1218030
31. Šter Žiga AO Kranj240024
32. Bahun Gregor AO Tržič180018
33. Grmovšek Andrej AO APD Kozjak001414
34. Povsod Ožbi 012012
35. Primožič Metod AK Rinka010010
 
Ženske: SKUPNI REZULTATI - težavnost, 2006
Mesto  Priimek in ime Klub, odsek T1 T2 T3 Točke
1. Pečjak Jasna AO Domžale806580225
2. Jesenovec Valerija AO Domžale5110055206
3. Voglar Sandra Posavski AK08065145
4. Juričinec Polona Akademski AO55550110
5. Grmovšek Tanja AO APD Kozjak00100100
5. Di Batista Tina AO Ljubljana Matica10000100
7. Davidova Nastja AO Ljubljana Matica650065
8. Pečovnik Petra AK Rinka005151
8. Bibič Breda AAO Kozjak051051

Designed & maintained by Bran©o