NOVICE KDO JE KDO? REZULTATI POKROVITELJI PRAVILA

 Koledar tekem odprtega SLO-HR pokala
 Podslemenski tunel, Zagreb, 12. 11. 2016 Težavnost/Difficulty
 Ravna gora, 19. 11. 2016 Težavnost/Difficulty
 Češnjica, 26. 11. 2016 Težavnost/Difficulty
 Mlačca, 8. 2. 2017, Humarjev memorial Hitrost/Speed
VREMENSKI PODATKI
KREDARICA: Pretežno jasno, 12°C
RATEČE (864 M): 24°C
LOGARSKA DOLINA: 19°C
Ledne razmere
REZULTATI - 2005
 Izberi tekmo 

2013
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2012
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2011
  Skupno - težavnost
    Ljubelj 
    Vipava 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2010
  Skupno - težavnost
    Ob Savi 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2009
  Skupno - težavnost
    Vipava 
    Ljubelj 
2008
  Skupno - težavnost
    Znojile 
    Kötschach-Mauthen 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Kötschach-Mauthen 
    Mojstrana 1 
    Mojstrana 2 
2007
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
2006
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
    Mežica 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Mežica 
    Logarska dolina 
    Mojstrana 
2005
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
    Mojstrana 
    Ruše 
  Skupno - hitrost
    Mežica 
    Mojstrana 
    Ruše 
2004
  Skupno - težavnost
    Solčava 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Solčava 
    Mojstrana 
    Mojstrana 
2003
  Skupno - težavnost
    Ruše 
    Solčava 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Ruše 
    Solčava 
    Mojstrana 


Moški: Ruše - težavnost, 2005
Mesto  Priimek in ime Klub, odsek Točke
1. Premrl Klemen AO Tržič, ŠDLPMM 100
2. Marenče Anže AO Kranj 80
3. Hostnik Primož AO Tržič 65
4. Jeromel Peter AK Slovenj Gradec 55
5. Šumnik Nikolaj AO TAM 51
6. Bečan Jure ŠDLPMM 47
7. Guček Vili AO Trbovlje 43
8. Kozjek Pavle AO Ljubljana Matica 40
9. Kos Staš ŠDLPMM 37
10. Šter Nejc AO Kranj 32
10. Kaker Marjan AK Rinka 32
11. Vukotič Matevž ŠDLPMM 28
12. Novak Klemen ŠDLPMM 26
13. Miklavčič Rado AO Ljubljana Matica 24
14. Hvalc Grega PK Rogaška Slatina 22
15. Pečovnik Jernej AK Rinka 20
 
Ženske: Ruše - težavnost, 2005
Mesto  Priimek in ime Klub, odsek Točke
1. Davidova Nastja AO Ljubljana Matica 100
2. Pečjak Jasna AO Domžale 80
3. Davidova Anja AO Ljubljana Matica 65
4. Arnuš Petra AAO Kozjak Maribor 55

Designed & maintained by Bran©o